Feyenoord akademija

Feyenoord futbolo klubo akademija yra viena geriausių vaikų ugdymo sistemų pasaulyje, o jų stovyklų ir talentų paieškų tinklas driekiasi nuo Singapūro iki JAV.

Kas yra Feyenoord Akademija?

Feyenoord akademija yra pirmaujanti jaunimo futbolo plėtros sistema Europoje. „Feyenoord Academy“ siūlo individualią elitinio sporto treniruočių ir futbolo švietimo programą. „Feyenoord Academy“ penkerius metus yra laimėjusi „Rinus Michels“ apdovanojimą už geriausią jaunimo akademiją Nyderlanduose. Tad nenuostabu, kad Feyenoord akademija garsėja ne tik namie, bet ir užsienyje.

Ką daro Feyenoord Akademija?

FA savo programą vykdo ne tik Nyderlanduose, tačiau talentus ugdo ir jų ieško visame pasaulyje. Per keletą praėjusių metų jie rengė stovyklas JAV, Kanadoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Pietų Afrikoje, Egipte, Kinijoje, Japonijoje, Singapūre ir kitur. Akademijoje užaugo tokie garsūs talentai kaip Robin van Persie, Giovanni van Bronckhorst,  Jordy Clasie, Stefan de Vrij, Bruno Martins Indi ir kiti. Plačiau apie akademijos veiklą ir stovyklas galite sužinoti čia:
www.feyenoordacademy.nl

Kodėl Feyenoord stovykla naudinga?

Stovyklautojai praleis 5 dienas dirbdami ir mokydamiesi iš vienų geriausių vaikų ir jaunimo trenerių. Susipažins su pačia naujausia mokomaja futbolo medžiaga, ugdysis unikalius talentus, bei fiziškai ruošis pagal specialias Feyenoord Academy treniruotes. Stovyklos metu, talentingiausi vaikai turi galimybę būti pakviesti į Feyenoord Akademiją Olandijoje tolesniam tobulėjimui, kaip jau nutiko jaunam talentui Simui, 2018 metų stovyklos Lietuvoje metu (nuotraukoje). Skaityti daugiau

 

 

 

Pastarųjų metų FA talentai

 

 

 

Feyenoord Lietuvoje

 

Simo Civilkos istorija
iš 2018 metų 

Geriausias praėjusiais metais vykusios trumpesnės Feyenoord stovyklos Palangoje metu žaidėjas Simas Civilka, po stovyklos buvo pakviestas peržiūrai į Feyenoord Akademiją Olandijoje. 

Treniruotės Feyenoord akademijoje

Roterdame, Simas vietiniams treneriams paliko didžiulį įspūdį. Kontraktas nebuvo pasiūlytas tik dėl jauno Simo amžiaus. Ten Simas taip pat sutiko ir nemažai futbolo legendų tokių kaip Robin Van Persie ar Dirk Kuyt.

Šviesi ateities vizija Roterdame

Jaunuolis kas pusę metų sutarė vykti į Feyenoord akademiją, kurioje treneriai seks jo progresą ir kuomet Simui sukaks 16 metų, tikimasi jog jam bus pasiūlytas Rotterdam Feyenoord kontraktas.

 

 

 

Stovyklos pasiūlymas

€ 419

STOVYKLOS KAINA

1 VAIKUI

€ 349

STOVYKLOS KAINA

BE NAKVYNės

Aukščiausio lygio futbolo treniruočių patirtis

5 dienos fizinių ir teorinių mokymų su Feyenoord treneriais

Asmeninis trenerių dėmesys ir atgalinis ryšys

Originali Feyenoord treniruočių apranga

Originalus Adidas kamuolys

“Feyenoord Academy” stovyklos sertifikatas

5 nakvynės viešbutyje Vilniuje

Pilnas maitinimas 3 kartus per dieną

Transportavimas stovyklos metu

Kineziterapeutas ir medicininė vaikų priežiūra

Galimybė tapti Feyenoord Akademijos aukletiniu

Įgyvendink savo

futbolo svajonę kartu

su Feyenoord

Akademija!

feye-logo-fr-sponsors.png
feye-logo-lff.png
feye-logo-sportpoint.png
feye-logo-conquer.png
feye-logo-XL.png

NAVIGACIJA

informacija

VšĮ Druskininkų maratonas

Įmonės kodas 302918946

Mizarų g. 52, Druskininkai, LT-66102, Lietuva

A/S Paysera 
LT753500010001024070

  • Facebook
feye-logo-byconquer.png